Svatební salon

 

titul mVážení zákazníci, vítejte na stránkách našeho svatebního salonu Olivia založeném již v roce 1990. Zabýváme se půjčováním a prodejem krásných svatebních a společenských šatů známých značek jako například Jasmine, Venus a Romantica,MaggieSottero,Morie Lee a další.... Půjčujeme také pánské obleky a chlapecké obleky pro každou slavnostní příležitost, šaty pro družičky, závoje, obuv, snubní  prsteny a mnoho dalších doplňků.
V našem salonu máte také možnost zakoupit nebo si nechat vyrobit krásné společenské i svatební šaty podle návrhu z dílny známé módní návrhářky Jany Hybnerové, nebo podle svého návrhu za velmi přijatelných cenových podmínek. Modely jsou u nás jak k vidění, tak i ke koupi. Všechny jsou originály. Budete ozdobou plesů i různých společenských událostí.  JELIKOŽ ŠATY NEUSTÁLE DOPLŇUJEME O NOVÉ MODELY,KTERÉ NEJSOU ZDE,ALE JSOU V REÁLNÉ PODOBĚ AKTUÁLNĚ ZVEŘEJNĚNÉ NA NAŠEM FACEBOOKU,KAM SI MŮŽETE HNED POHODLNĚ PŘEKLIKNOUT.Děkujeme za pochopení.
Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu! 

 

       

 

 

 

 

Změna adresy - Svatební salon Olivia, původně Oliva, je přestěhovaný z Průmyslové 1656 do ulice Na Sadech 1850/30 v Českých Budějovicích!

 

Značky našich šatů

Půjčování a prodej svatebních a společenských šatů značky Jasmíne Bridal,Venus,Romantic,MS MODE,MAGGIE SOTTERO,MORI LEE a další. Dále Vám nabízíme možnost zakoupení nebo zapůjčení pánských obleků a smutečního oblečení na pohřeb,také různých doplňků a obuvi.
  Otevřeno Po a Pá 12-16.00h,v jinou dobu a v sobotu po domluvě.

 


Široký výběr luxusních šatů renomovaných zahraničních značek Jasmine, Venus, Romantic a další.
  Akce na svatební šaty: při rezervaci  vybraných šatů  sleva až 3000,- z půjčovného při zaplacení celé částky.!

¨
  Akce na společenské šaty: při zaplacení celé částky za půjčovné, sleva 300 - 500,- a nově v den zkoušení 700,-!!!
Veškeré informace Vám rádi sdělíme osobně v naší prodejně, prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo na telefonním čísle 606 257 534

Výprodej kvalitních značkových šatů

Nabízíme Vám jedinečnou možnost zakoupit si kvalitní značkové svatební šaty se slevou až 70%.

Původní cena : 13.000 -16.000 Kč

Cena po slevě : 5.000 - 9.900 Kč


Neváhejte a ještě dnes si přijďte vyzkoušet zahraniční šaty světoznámých značek JASMÍNE bridal,VENUS a další...

( sleva je časově omezena )

KOLEKCE

Máme pro Vás akční cenu svatebních šatů z nové kolekce 2018-2019

Zapůjčení :6900 - 11900Kč 

Akční cena zapůjčení :  od 3900Kč  na určité modely  a další slevy

Od 1.3.2019  sleva až 3000,- na zapůjčení svatebních šatů při zaplacení celé částky,nevztahuje se na akční zapůjčení!

 

Více informací o dalších slevách na stránkách našeho facebooku,kde také můžete vidět novou kolekci 2019 svatebních i společenských šatů,nebo přímo na recepci svatebního salonu.

Akce platí  do odvolání

LETNÍ SLEVY,KTERÉ OSVĚŽÍ!

PŘÍJEMNÉ LETNÍ SLEVY, KTERÉ VÁS OSVĚŽÍ A ZÁROVEŇ POTĚŠÍ

 •              ke koupi nebo k zapůjčení svatebních šatů dárek v podobě slevy 15% na svatební líčení a účes
 •  rozšiřujeme služby  včetně prodeje a zapůjčení svatebních a společenských bot 
 •  
 • sleva 20% na profesionálního fotografa

sleva 20% na svatební květiny

Slevový poukaz k dostání na recepci prodejny

Číst dál: LETNÍ SLEVY,KTERÉ OSVĚŽÍ!

Půjčovní řád,smlouvní podmínky

PŮJČOVNÍ ŘÁD

 • Šaty pronajímáme čisté, vyžehlené, je-li třeba i upravené na míru. Při pronájmu modelu je třeba si uvědomit, že jde o pronájem, nikoliv prodej nového zboží.POŠKOZENÍ šatů : Může se stát, že zapůjčení svatební šaty om pPOŠKOZENÍ šatů : Mů
 • Šaty jsou pronajímány za sjednanou cenu od čtvrtku/pátku do pondělí 12- 16. hodiny. Jsou pro Vás standardně určeny na jeden víkend.
 • Šaty jsou pro Vás upravovány v týdnu vaší svatby, ne dříve. Je třeba si telefonicky 14 dní před svatbou domluvit krejčovskou zkoušku.
 • V případě blokace šatů na dva víkendy je námi cena řešena a navržena individuálně dle sezóny, modelu a termínu.
 • Na krejčovskou zkoušku je třeba si vzít s sebou střevíčky a prádlo, které budete mít ve svatební den. Upozorněte nás na svá individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.
 • Je velmi důležité, aby si nevěsta šaty vyzkoušela po úpravách, na druhé krejčovské zkoušce.
 • Na případné nedostatky je třeba nás upozornit hned, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. V případě, že nebude třeba šaty upravovat, je druhá krejčovská zkouška zároveň časem výdejním. V opačném případě poupravíme na počkání nebo dle vzájemných možností a domluvy.
 • Čas výdeje šatů na svatbu může být z provozních důvodů posunut.
 • V ceně částky za pronájem se počítá s běžným ušpiněním, prachem na vlečce, make-upem. Za šaty hnědé až černé z mokrého exteriéru je účtováno 1.000,- Kč za nadměrné znečištění
 • V ceně za pronájem není poškození modelu.Šaty a jiné si jako salon nemůžeme nikterak pojistit,potože to nelze!!!Proto prosím dávejte na své zapůjčené věci pozor!!!   Výši případné úhrady poškození určuje dle rozsahu svatební salon. Jsou-li šaty opravitelné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krejčovskou práci 400,-Kč/hod.
  • Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník jeho prodejní maloobchodní cenu sníženu o částku zaplacenou na půjčovném.
  • Za ztrátu firemního vaku se účtuje 800,- Kč. Ramínka 100,- Kč.
  • Za nedodržení termínu návratu šatů se účtuje 1000,- Kč/den svatební šaty,500,-Kč/den společenské šaty+ ostatní,pánské obleky 1000,-Kč/den. Pokud potřebujete delší dobu zapůjčení šatů, je možné se s námi předem dohodnout.

  Ceny zde uvedené jsou včetně DPH.

  a dále smluvní podmínky:

  ZÁVAZNÁ SMLOUVA O PRONÁJMU A REZERVACI
  svatebních (společenských) šatů a doplňků
  Podmínky pronájmu a rezervace:
  Za pronájem a rezervaci svatebních šatů se zákazník zavazuje uhradit výše uvedenou částku,na které se nájemce a
  pronajímatel dohodli. 70% sjednané částky je splatná při uzavření této smlouvy a 30% na zkoušce před svatbou  nebo před jeho úpravou.
  Při zapůjčení společenských a svatebních šatů na které byla poskytnutá sleva, uhradí zákazník při podpisu této smlouvy sjednanou částku v plné výši. Částka v plné výši se dále hradí při zapůjčení šatů pro družičky, obleků pro mládence a dalších doplňků.
  Zruší-li zákazník objednávku či pronájem, je částka, kterou složil při uzavření smlouvy nevratná ,jelikož i salon se zavazuje  v datum svatby šaty rezervovat a neposkytnout je jiné zákaznici!Zákazník se zavazuje model vrátit v první pracovní den, následující den, následující po dni sjednaného pronájmu.
  V případě prodlení uhradí zákazník svatebnímu salonu „OLIVIA“ 1000-Kč, za každý započatý den prodlení.
  Zákazník nese plnou odpovědnost za pronajaté svatební( společenské) šaty, včetně doplňků. V případě jejich poškození se zákazník zavazuje, že na tuto skutečnost svatební salon „OLIVIA“ upozorní.
  Zákazník přebírá plnou odpovědnost za škodu způsobenou poškozením, nebo nevrácením modelu a zavazuje se svatebnímu salonu „OLIVIA“ uhradit škodu v plné peněžní výši.
  Zákazník se zavazuje, že zapůjčené šaty a doplňky nebude sám upravovat ani opravovat.Zákazník se zavazuje, že zapůjčené šaty a doplňky nebude sám upravovat ani opravovat.
  Při nevrácení, poškození , nebo záměně ramínka, zákazník uhradí svatebnímu salonu „OLIVIA“ 100,-Kč.
  Při nadměrném znečištění účtujeme částku 1000,-Kč. Pronajímatel si vyhrazuje právo, v případě poškození, nebo nevrácení šatů třetí osobou, poskytnout zákazníkovi adekvátní náhradu k šatům rezervovaným.
  Zákazník se seznámil s podmínkami pronájmu svatebních(společenských) šatů a souhlasí s nimi.Vyzvednutí a vrácení šatů probíhá vždy,pokud není domluveno jinak,od 12,00h do 16,00h.
  Za případnou výměnu svatebních šatů je poplatek 1000,-Kč,plus doplatek za případný cenový rozdíl šatů
  Za výměnu společenských šatů je stanoven poplatek 500,-Kč,plus doplatek za případný cenový rozdíl šatů.
  Obě smluvní strany prohlašují, že si tuto smlouvu před jejím podpisem přečetly, že byla uzavřena po vzájemném projednání, podle jejich pravé a svobodné vůle, určitě, vážně a srozumitelně, nikoliv v tísni ani za nijak jednostranně nevýhodných podmínek.

 

 

AKCE!

50procent

až 50% sleva na prodej některých modelů společenských  šatů od března 2019,až 50% sleva na prodej některých modelů svatebních a společenských šatů!!!

při zapůjčení svatebních šatů a zaplacení celé částky sleva až 3000Kč +šaty pro družičky,mládence,maminky,ženichy s 50% slevou

15% sleva na společenský, svatební účes a líčení 20% sleva na svatební fotografie 20% sleva na květiny

Akce svatební šaty

10procent

Právě probíhá akce na svatební šaty!
:. akce na společenské šaty
:. 5% sleva na snubní prstýnky a 10% sleva na svatební oznámení k svatebním šatům
:. Velký výprodej svatebních šatů!

   Smluvní podmínky

   ZÁVAZNÁ SMLOUVA O PRONÁJMU A REZERVACI

   svatebních (společenských) šatů a doplňků

   Podmínky pronájmu a rezervace:

   Za pronájem a rezervaci svatebních šatů se zákazník zavazuje uhradit výše uvedenou částku,na které se nájemce a

   pronajímatel dohodli. 70% sjednané částky je splatná při uzavření této smlouvy a 30% na zkoušce před svatbou  nebo před jeho úpravou.

   Při zapůjčení společenských a svatebních šatů na které byla poskytnutá sleva, uhradí zákazník při podpisu této smlouvy sjednanou částku v plné výši. Částka v plné výši se dále hradí při zapůjčení šatů pro družičky, obleků pro mládence a dalších doplňků. 

   Zruší-li zákazník objednávku či pronájem, je částka, kterou složil při uzavření smlouvy nevratná ,jelikož i salon se zavazuje  v datum svatby šaty rezervovat a neposkytnout je jiné zákaznici!

    

   Zákazník se zavazuje model vrátit v první pracovní den, následující den, následující po dni sjednaného pronájmu.

   V případě prodlení uhradí zákazník svatebnímu salonu „OLIVIA“ 1000-Kč, za každý započatý den prodlení.

   Zákazník nese plnou odpovědnost za pronajaté svatební( společenské) šaty, včetně doplňků. V případě jejich poškození se zákazník zavazuje, že na tuto skutečnost svatební salon „OLIVIA“ upozorní.

   Zákazník přebírá plnou odpovědnost za škodu způsobenou poškozením, nebo nevrácením modelu a zavazuje se svatebnímu salonu „OLIVIA“ uhradit škodu v plné peněžní výši.

   Zákazník se zavazuje, že zapůjčené šaty a doplňky nebude sám upravovat ani opravovat.

   Při nevrácení, poškození , nebo záměně ramínka, zákazník uhradí svatebnímu salonu „OLIVIA“ 100,-Kč.

   Při nadměrném znečištění účtujeme částku 1000,-Kč. Pronajímatel si vyhrazuje právo, v případě poškození, nebo nevrácení šatů třetí osobou, poskytnout zákazníkovi adekvátní náhradu k šatům rezervovaným.

   Zákazník se seznámil s podmínkami pronájmu svatebních(společenských) šatů a souhlasí s nimi.

   Vyzvednutí a vrácení šatů probíhá vždy,pokud není domluveno jinak,od 12,00h do 16,00h.

   Za případnou výměnu svatebních šatů je poplatek 1000,-Kč,plus doplatek za případný cenový rozdíl šatů

   Za výměnu společenských šatů je stanoven poplatek 500,-Kč,plus doplatek za případný cenový rozdíl šatů.

   Obě smluvní strany prohlašují, že si tuto smlouvu před jejím podpisem přečetly, že byla uzavřena po vzájemném projednání, podle jejich pravé a svobodné vůle, určitě, vážně a srozumitelně, nikoliv v tísni ani za nijak jednostranně nevýhodných podmínek.