titul mVážení zákazníci, vítejte na stránkách našeho svatebního salonu Olivia založeném již v roce 1990. Zabýváme se půjčováním a prodejem krásných svatebních a společenských šatů známých značek jako například Jasmine, Venus a Romantica,MaggieSottero,Morie Lee a další.... Půjčujeme také pánské obleky a chlapecké obleky pro každou slavnostní příležitost, šaty pro družičky, závoje, obuv, snubní  prsteny a mnoho dalších doplňků.
V našem salonu máte také možnost zakoupit nebo si nechat vyrobit krásné společenské i svatební šaty podle návrhu z dílny známé módní návrhářky Jany Hybnerové, nebo podle svého návrhu za velmi přijatelných cenových podmínek. Modely jsou u nás jak k vidění, tak i ke koupi. Všechny jsou originály. Budete ozdobou plesů i různých společenských událostí. 

JELIKOŽ ŠATY NEUSTÁLE DOPLŇUJEME O NOVÉ MODELY, KTERÉ NEJSOU ZDE,ALE JSOU V REÁLNÉ PODOBĚ AKTUÁLNĚ ZVEŘEJNĚNÉ NA NAŠEM FACEBOOKU, KAM SI MŮŽETE HNED POHODLNĚ PŘEKLIKNOUT.
Děkujeme za pochopení.


Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu!

 

Vážení zákaznici,

i v této svízelné situaci jsme pro Vás k dispozici v salonu i na tel. čísle 606257534. Pokud to bude nutné, všechny vaše rezervace  společenských šatů bezplatně přesuneme na jiný termín. Klidně zavolejte! Všem přejeme pevné zdraví a hodně optimismu!!!
Od 1.11.2020 nás najdete na nové adrese: Lannova 61, 1. patro, v části kousek od vlakového nádraží vedle prodejny maso-uzeniny Dědouch

!!!SOUTĚŽ O POBYT V LUXUSNÍM KOMPLEXU U MOŘE!!!-více se dozvíte na facebooku:svatební salon Olivia,nebo na recepci přímo v salonu