Svatební salon

 

titul mVážení zákazníci, vítejte na stránkách našeho svatebního salonu Olivia založeném již v roce 1990. Zabýváme se půjčováním a prodejem krásných svatebních a společenských šatů známých značek jako například Jasmine, Venus a Romantica,MaggieSottero,Morie Lee a další.... Půjčujeme také pánské obleky a chlapecké obleky pro každou slavnostní příležitost, šaty pro družičky, závoje, obuv, snubní  prsteny a mnoho dalších doplňků.
V našem salonu máte také možnost zakoupit nebo si nechat vyrobit krásné společenské i svatební šaty podle návrhu z dílny známé módní návrhářky Jany Hybnerové, nebo podle svého návrhu za velmi přijatelných cenových podmínek. Modely jsou u nás jak k vidění, tak i ke koupi. Všechny jsou originály. Budete ozdobou plesů i různých společenských událostí.  JELIKOŽ ŠATY NEUSTÁLE DOPLŇUJEME O NOVÉ MODELY,KTERÉ NEJSOU ZDE,ALE JSOU V REÁLNÉ PODOBĚ AKTUÁLNĚ ZVEŘEJNĚNÉ NA NAŠEM FACEBOOKU,KAM SI MŮŽETE HNED POHODLNĚ PŘEKLIKNOUT.Děkujeme za pochopení.
Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu!

Vážení zákaznici,


i v této svízelné situaci jsme pro Vás k dispozici v salonu i na tel. čísle 606257534.Pokud to bude nutné,všechny vaše rezervace svatebních i společenských šatů bezplatně přesuneme na jiný termín..Klidně zavolejte !Všem přejeme pevné zdraví a hodně optimismu!!!Od 1.11.2020 nás najdete na nové adrese:Lannova 61,1.patro,v části kousek od vlakového nádraží vedle prodejny masny. 

 

       

 

 

 

 

Změna adresy - Svatební salon Olivia, původně Oliva, je přestěhovaný z ulice Na Sadech 1850/30 v Českých Budějovicích do ulice Lannova tř. 61 1.patro