titul mVážení zákazníci, vítejte na stránkách našeho svatebního salonu Olivia založeném již v roce 1990. Zabýváme se půjčováním a prodejem krásných svatebních a společenských šatů známých značek jako například Jasmine, Venus a Romantica,MaggieSottero,Morie Lee a další.... Půjčujeme také pánské obleky a chlapecké obleky pro každou slavnostní příležitost, šaty pro družičky, závoje, obuv, snubní  prsteny a mnoho dalších doplňků.
V našem salonu máte také možnost zakoupit nebo si nechat vyrobit krásné společenské i svatební šaty podle návrhu z dílny známé módní návrhářky Jany Hybnerové, nebo podle svého návrhu za velmi přijatelných cenových podmínek. Modely jsou u nás jak k vidění, tak i ke koupi. Všechny jsou originály. Budete ozdobou plesů i různých společenských událostí. 

JELIKOŽ ŠATY NEUSTÁLE DOPLŇUJEME O NOVÉ MODELY, KTERÉ NEJSOU ZDE,ALE JSOU V REÁLNÉ PODOBĚ AKTUÁLNĚ ZVEŘEJNĚNÉ NA NAŠEM FACEBOOKU, KAM SI MŮŽETE HNED POHODLNĚ PŘEKLIKNOUT.
Děkujeme za pochopení.


Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu!

 

Vážení zákaznici,

od 28.6 do 11.7.2022 jsme na dovolené,ale jsme pro Vás k dispozici na tel.čísle 606257534 kde nás můžete kontaktovat a domluvit si zkoušení šatů.Děkujeme!